Image

Frigorifik Taşıma

Akar Nakliyat özel soğutma donanımlı araçlarıyla ürünlerinizi bozulmadan teslimat noktasına ulaştırmaktadır. Deneyimli personelimiz ürünlerinizin güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınması konusunda azami özeni göstermektedir. Ürünleriniz sigortalanarak taşındığı için bizim müşterilerimiz daha huzurlu daha rahat...

   Ülke çapında, önemli marka ve firmalara verdiğimiz frigorifik taşıma referanslarımızı görmek için tıklayınız.

Image

Tehlikesiz Madde Taşımacığı

Akar Nakliyat 2008 yılından bu yana tehlikesiz madde taşıma hizmeti vermektedir.

Kendi öz malı olan ve en son teknolojiyle donatılmış gaz tankerleriyle Ülker firmasının gazlı içeceklerinin karbondioksit gazının taşımasını sürdürmektedir.

Image

Araç Kiralama

Firmamız, filosunda bulunan son teknolojiyle donatılmış araçlarını, değişik firmaların tekliflerini değerlendirerek bu firmaların hizmetine sunmaktadır.

Kipa, Pınar Süt A.Ş., Mado Dondurma, Çekok gibi seçkin bir çok firmaya araç kiralama hizmeti sunmaya devam eden firmamız, bu alanda da verdiği kaliteli hizmetle sektörde seçkin bir yer edinmiştir.

Image

Sigortacılık Sektörü

Akar Nakliyat, sigortacılık sektöründe önemli iki firmanın acentelik hizmetlerini sunmaktadır.

   Sigortacılık alanındaki hizmetlerini Cansu Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti olarak sunmakta olan firmamız Yapı Kredi Sigorta ve Ankara Sigorta Karabük ve Safranbolu acentelik hizmetlerini vermektedir.

Image

Gıda Sektörü

Firmamız gıda sektöründeki yatırımlarını tamamlayarak 2011 yılında 70.000 adet kapasiteli Broiler üretimine başlamıştır.

   Aytaç firması ile üretim ortaklığı yapan firmamız batı karadeniz bölgesinin en büyük kapasiteli broiler üretim tesislerine sahiptir.

Image

Tente Taşımacılığı

Firmamız 2007 yılından bu yana tente ile taşınan her türlü yük taşımacılığı hizmetini vermeyi sürdürmektedir.

Ayrıca firmamız tente taşımacılığına yönelik planlı yatırımlarını sürdürmektedir.